Typ nabídky

Minimální mzda

RE/MAX Living - obchodník s nemovitostmi | realitní makléř RE/MAX

referenční číslo: 51DD74DF | aktuálnost: 21.10.2018

RE/MAX Living

Nabízíme Vám příležitost, stát se součástí našeho úspěšného týmu profesionálních realitních makléřů. Důležité je chtít. To ostatní vás naučíme.

Náplň práce

Systém RE/MAX Vám poskytne podnikatelskou nezávislost a zároveň podporu a výhody silné mezinárodní firmy, světové jedničky v oboru realit.
Nabízíme Vám unikátní příležitost stát se úspěšným makléřem a zároveň svým vlastním pánem ve spojení s největším obchodníkem s realitami na světě. Tuto příležitost již využilo více než 1 250 úspěšných makléřů ve více než 120 kancelářích na území celé České republiky a přes 111 000 na světě. Připojte se ke skupině vysoce profesionálních a produktivních realitních makléřů RE/MAX a budete mít jistotu opory jedničky na realitním trhu.

Hledáme realitní makléře a makléřky pro tyto oblasti: Česká Lípa, Doksy, Nový Bor, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Děčín, Varnsdorf, Jiříkov, Šluknov, Cvikov, Jablonné v Podještědí, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Hrádek nad Nisou, Liberec, Mnichovo Hradiště a Mladá Boleslav.

V DEN, KDY se spojíte se značkou RE/MAX, VÁS budou všichni znát.

Kvalita, integrita, profesionalita a zkušenosti - světový věhlas značky RE/MAX každý den pracuje pro Vás. Výhody z mezinárodních, evropských i celorepublikových reklamních a marketingových aktivit - to vše získáte spojením s RE/MAX.
Díky rozsáhlým reklamním kampaním, sponzorováním celosvětově uznávaných sportovních událostí a společnou silou tisíců poboček RE/MAX po celém světe, se RE/MAX stává nejen nejvýznamnější, ale také nejvíce respektovanou značkou realitního trhu.
Jen v České republice je ročně do marketingu na celostátní až lokální úrovni investováno více než 150 milionů korun. I díky tomu 9 z 10 lidí zná RE/MAX (bezmála 90% obyvatel ČR v roce 2016).
RE/MAX je lídr na světovém trhu s nemovitostmi. Již od roku 1997 můžeme s jistotou říci, že „Nikdo neprodává více realit na světe než RE/MAX“.

Požadujeme

  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • silnou vnitřní motivaci
  • zodpovědnost a cílevědomost
  • samostatnost a spolehlivost
  • flexibilita a analytické myšlení
  • uživatelská znalost PC
  • obchodní dovednosti
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost
  • vysoký morální a etický profil

Nabízíme

Maximální finanční ohodnocení v branži. Tím nejdůležitějším faktorem v každé společnosti jsou lidé. My chceme ty nejlepší, proto nabízíme nejvyšší finanční odměnu. Bez dobrých makléřů nejsou dobré obchody. Toho jsme si ve společnosti RE/MAX plně vědomi, a proto svým makléřům nabízíme vysoce motivační systém odměňování. Pracujte pro sebe, ale ne sami. Není lepšího pocitu, než být svým vlastním pánem.
RE/MAX vám dává jedinečnou příležitost stát se součástí globálně úspěšné společnosti se všemi výhodami a veškerou podporou z toho plynoucí, avšak beze ztráty své vlastní svobody v podnikání.
Silná značka RE/MAX, profesionální podpora značky na světové, evropské i národní úrovni, propracovaný systém vzdělávání, kariérní a osobní růst, 43 let budované know-how a nejvyšší výdělky na trhu, to vše je k dispozici našim makléřům. I Vy můžete využívat těchto benefitů a to je ta dobrá zpráva, pokud uděláte to správné rozhodnutí! Domluvte si snámi schůzku a přijďte si o tom nezávazně pohovořit.
Staňte se součástí úspěchu. RE/MAX VÁM POMŮŽE NAPLNIT VAŠE SNY! Spojte se s námi

www.re-max.cz/living   www.remaxmakleri.cz   www.procmilujiremax.cz/

Mzda: 25 000 - 140 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Synagogy 2983, Česká Lípa, 47001

Region: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodník, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Children-friendly office, Individuální rozvržení pracovní doby, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory