Typ nabídky

Minimální mzda

Pokladní v hypermarketu - Semily - 90 Kč/hod

referenční číslo: 8696 | aktuálnost: 02.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do supermarketu v Semilech hledáme zodpovědné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní a na další pomocné práce. Jedná se o brigádu vhodnou pro komunikativní a pro zákaznicky orientované uchazeče. Díky možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro studenty VŠ, maminky na MD/RD, aktivní důchodce, uchazeče z evidence ÚP, nebo jako vhodný přivýdělek k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Všechny uchazeče zaškolíme, takže zkušenosti nejsou nutné! Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s bezhotovostní/hotovostní platbou
- manipulace se zbožím

Požadujeme

- potravinářský průkaz
- plnoletost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

- volbu směn dle vlastních časových možností
- výplata záloh
- mzdové ohodnocení 90 Kč/hod. příplatky za víkend, svátky...
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stabilní příjem
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaškolení

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty