Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník s realitami pro Liberecký kraj

referenční číslo: 5c2d03b0a5ad954e5812a099 | aktuálnost: 20.05.2019

LOPI services s.r.o., Dumrealit.cz

Zajišťujeme komplexní realitní služby.

Náplň práce

Každodenní komunikace s klienty. Rozšiřujete své portfolio nemovitostí.
Vyhledáváte vhodné nemovitosti pro klienty.
Připravujete nemovitosti k prodeji či pronájmu.
Zastupujete klienty při prodeji nebo pronájmu nemovitostí.
Zastupujete klienty na úřadech.
Organizujete prohlídky nemovitostí.
Předáváte nemovitosti a vyřizujete převod médií.
Ovlivňujete výsledek své práce, náplň svého času a tím i finanční ohodnocení.

Požadujeme

snaha učit se,

spolehlivost,

časová flexibilita,

příjemné vystupování,

komunikativnost.

Nabízíme

Profesionální přístup.

Kvalitní zázemí.

Využívání více kanceláří.

Možnost seberealizace.

Trénink od profesionálů.

Podpora od A do Z.

Vše pod dohledem Realitní komory.

Nejvyšší provize na trhu, super výhodný operativní leasing, benefity jako pro zaměstnance a mnoho dalšího.

Místo pracoviště: Dukelská, Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity