Typ nabídky

Minimální mzda

Klientský poradce finančních služeb - liberec

referenční číslo: 5ad8a30ebabecf31d62b9bda | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Očekáváte pro sebe vždy tu nejvyšší úroveň zákaznické péče?
Uměli byste sami poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni?
Chcete být ohodnoceni na základě vámi dosažených výsledků a nemuset se spoléhat na výkon celého týmu?
V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Chcete se stát součástí našeho týmu?

Náplň práce

* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Požadujeme

* Příjemné a profesionální vystupování
* Zkušenosti s prodejem výhodou
* Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
* Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

* garantovaná mzda ve zkušební době 28.000 Kč
* po zaškolení 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou a možnost spolupráce i na zkrácený úvazek
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Nástup možný ihned
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Možnost rychlého kariérního růstu
* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 28 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tanvaldská 1108, Liberec, 46311

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup

Profese: konzultant v pojišťovnictví, obchodní zástupce, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Manažerský motivační program, Občerstvení na pracovišti, Vzdělávací kurzy, školení