Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality – automotive

referenční číslo: 17881 | aktuálnost: 15.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás práce v Automotive a vítáte možnost práce v nepřetržitém provozu? Jste zodpovědná, samostatná osobnost, která se ráda učí novým věcem? Chcete spojit Vaší kariéru se zajímavou strojírenskou společností a být důležitým článkem při dodávaní co nejkvalitnějších výrobků zákazníkům?

Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost, působící v okrese Liberec, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONTROLOR KVALITY.

Náplň práce

  • Kontrola dílů na výstupu
  • Měření tloušťky
  • Uvolňování dílů k přepravě
  • Práce s měřícími přístroji

Požadujeme

  • Vyučení
  • Praxi v oblasti kontroly kvality - výhodou
  • Ochotu práce v nepřetržitém provozu
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Bonusy za odvedenou práci
  • Místo výkonu práce je v okrese Liberec

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti