Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent/ka s NJ nebo AJ

referenční číslo: 13769 | aktuálnost: 25.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci, kde denně využije angličtinu nebo němčinu? Máte zkušenosti se zabezpečováním materiálu do výrobní firmy? Jste organizačně schopní a umíte si poradit ve stresové situaci? Pak neváhejte a odepište! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad novou posilu na pozici: DISPONENT/KA S NJ NEBO AJ

Náplň práce

* Nákup materiálů do výroby * Koordinace dodávek a množství materiálů * Komunikace s dodavateli a dopravci * Plánování výroby * Sledování a optimalizace skladových zásob

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny – podmínkou
  • Praxi na podobné pozici
  • Samostatnost, loajalitu
  • Logické myšlení a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Místo výkonu práce. Okres Jičín

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika