Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník přípravy surovin – až 140 Kč/hod, Smiřice u Hradce Králové

referenční číslo: 5bbef8ccbabecf015514e2dc | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co Vás čeká

Pro našeho klienta se závodem ve Smiřicích u Hradce Králové hledáme pracovníky do výroby. Jedná se o fyzickou manuální práci, kdy je třeba v přibližně 30 minutových intervalech doplňovat vstupní surovinu (citrusové výlisky) z pytlů do zařízení, které je dále zpracovává.

Pytle mají hmotnost 50 kg, hledáme tedy pracovníka fyzicky zdatného, ale není třeba mít obavu, že byste se surovinou nachodili kilometry. VZV vozíkem je vyzdvižena na přípravný stůl, pytel se surovinou poté rozříznete a nasypete do zařízení.

Je možno jít se do výroby po domluvě podívat, abyste viděli, co vás čeká. Po zaučení vás čeká také obsluha stroje, drobné opravy a údržby.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu v režimu 2 denní směny, 2 noční směny a 4 dny volna.

Co Vám nabízíme:

  • příjemný menší pracovní kolektiv
  • dotované stravování v kantýně i stravenky
  • 4 dny volna a 4 dny práce
  • mzdu až 140 Kč/hod + další příplatky za práci na noční směně, o svátku apod.
  • možné proškolení na obsluhu VZV

Co od Vás očekáváme:

  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat na směny
  • potravinářský průkaz (pokud nemáte, zajistíme)
  • základní znalost práce na PC
  • VZV výhodou, ne podmínkou

Více informací Vám ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na emailu: martina.tuckova@randstad.cz

Mzda: 118 - 140 Kč / hodinu

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor, pomocný dělník, přípravář, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy