Typ nabídky

Minimální mzda

Technický kontrolor (H4442)

referenční číslo: 5b83d868a5ad955f7670eb7c | aktuálnost: 20.02.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• vstupní, výstupní a mezioperační kontrola
• měření (2D, 3D)
• evidence neshodné výroby
• účast v projektovém týmu při výrobě nových prototypů, vzorků
• řizení a evidence měřidel
• interní audity výrobků
• spolupráce s týmem výrobních pracovníků, podpora výroby při řešení problémů ve výrobě
• ostatní požadavky dle Přiručky jakosti, odpovídající požadavkům IATF 16949 a ISO 9001
• komunikace s prodejní pobočkou v zahraničí

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, nutné zkušenosti na obdobné pozici (z automobilového průmyslu výhodou), znalost AJ nebo NJ (schopnost psát e-maily, umět vyřídit telefon), pracovní i časová flexibilita, proaktivita a chuť učit se něco nového

Nabízíme

• práce v prosperující nadnárodní výrobní společnosti
• práce v příjemném prostředí se vstřícnými kolegy
• finanční ohodnocení dle praxe a znalostí cca 30tis. Kč
• zaměstnanecké benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Červený Kostelec,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: kontrolor, kontrolor ve strojírenství, kvalitář, technik, technik ve strojírenství, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita