Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Nakládka, vykládka balíků 105 Kč/hod, HK + zálohy

referenční číslo: 5b7d1f6dbabecf392d694a99 | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dlouhodobou brigádu v Hradci Králové? Nevadí vám manuální práce?
Rádi byste si vybrali z ranních a odpoledních směn?

Vezměte sebou i kamaráda a přijďte za námi na pobočku v ul. Havlíčkova 404, Hradec Králové, abyste se dozvěděli podrobnosti.

Vhodné nejen pro studenty.
Možnost týdenních záloh.

Co Vás čeká:

•        manuální manipulace s balíky

•        vykládání a nakládání balíků na pásy

•        třídění balíků ve skladu dle místa určení

•        lokalita práce Hradec Králové Březhrad

Co Vám nabízíme:

•        výběr z ranních (5:30 - 8:30) a odpoledních (15:00 - cca 20:30) směn

•        plánování směn na týden dopředu dle vašich časových možností

•        dohodu o pracovní činnosti

Co od Vás očekáváme:

Co od Vás očekáváme?

•        fyzickou zdatnost, vhodné pro muže

•        spolehlivost

•        pracovitost

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68, na mailu martina.tuckova@randstad.cz nebo nás můžete navštívit na pobočce v ul. Havlíčkova 404, HK.

Mzda: 105 - 115 Kč / hodinu

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty