Typ nabídky

Minimální mzda

Operátorka kontroly kvality (26 000 - 30 000 Kč/měs)

referenční číslo: 5b363483babecf4f1e1b8018 | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Příležitost pro Vás!

Hledáme kandidátky na pozici Operátor kontroly kvality do francouzské automotive společnosti v Rychnově nad Kněžnou.

Nabízíme mzdu 26 000 – 30 000 Kč /měs.

Dále dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou.

Je to přesně to, co hledáte? Dej nám o sobě vědět.

Nemáte zatím zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, ukážeme Vám výrobu a poté vše naučíme.

Co Vás čeká:

  • vstupní a výstupní kontrola nárazníků
  • vizuální kontrola lakových vad
  • práce v čistém prostředí

Co od Vás očekáváme:

  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zrak
  • zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou
  • ochota pracovat na tři směny

Co Vám nabízíme:

  • měsíční mzdu 26 000 – 30 000 Kč
  • práci v menším kolektivu
  • čisté pracovní prostředí
  • bonusy, odměny, stravenky, příspěvek na dojíždění a další

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Pro více informací mě kontaktujte na tel 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz.

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Profese: administrativní pracovník, dělník ve výrobě, kvalitář, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy