Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby (H4402)

referenční číslo: 5b309b22a5ad956be7462b87 | aktuálnost: 16.01.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Plánování výroby, propouštění zakázek, sledování termínů, koordinace priorit ve výrobě s mistry
• Komunikace s pobočkou v zahraničí (AJ/NJ – lepší AJ) a zákazníky ohledně termínů expedic výrobků
• Koordinace kooperací ve spolupráci s odd. nákupu
• Vystavování expedičních příkazů
• Spolupráce s ostatními pracovníky napříč firmou: kvalita, technologie, nákup, prodej, sklad, nejvíce ale s mitry ve výrobě
• Práce v prostření ISO 9001 / IATF 16949

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ nejlépe technického směru, zkušenosti v oboru, aktivní znalost AJ (může nahradit i NJ) pro komunikaci se zahraničními kolegy, dobrá znalost práce na PC, schopnost řešit vzniklé situace a empatie s výrobou, analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

• Práce v prosperující nadnárodní výrobní společnosti
• Práce v příjemném prostředí se vstřícnými kolegy
• Finanční ohodnocení dle praxe a znalostí cca 28 - 30tis. Kč
• Zaměstnanecké benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Červený Kostelec,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: logistik, plánovač výroby, referent logistiky, specialista logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita