Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér ve strojírenství

referenční číslo: 15162 | aktuálnost: 17.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních programů, pošlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás.

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí jednoúčelových strojů, hledá novou posilu týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (32-37.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh a zakreslení parametrů stroje v CAD systému
  • Aktivní spolupráce při tvorbě cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost za konstrukci v rámci projektu
  • Spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe s CAD programy (Inventor výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Nabízíme

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Turnov

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství