Typ nabídky

Minimální mzda

Výpomoc na pokladně - až 99 Kč/hod

referenční číslo: 8710 | aktuálnost: 29.04.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné pracovnice a pracovníky na pozici pokladní. Předchozí zkušenosti na pokladně výhodou, ale ne podmínkou.
Výhodou je volba směn podle Vašich časových možností. K dispozici jsou ranní nebo odpolední směny. Pracovní pozice je vhodná pro ženy, muže, studenty a maminky na MD. Nástup je možný ihned.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- manipulace se zbožím
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou

Požadujeme

- potravinářský průkazu
- věk 18 let, trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

- mzdu 90 Kč/hod příplatky dle ZP
- dlouhodobou spolupráci
- volbu směn podle Vašich časových možností
- dobrou dopravní dostupnost
- nástup možný ihned
- možnost výplaty týdně

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty