Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka na firemní klientelu, Hradec Králové

referenční číslo: 58c65f35a5ad954d762238e6 | aktuálnost: 19.08.2017

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku

Rozšiřujeme náš tým o schopné obchodníky, kteří mají chuť do práce a chtějí pomáhat lidem získat od života více.

Náplň práce

Co budete dělat:

Starat se o firemní klientelu a hledat nové obchodní příležitosti. Sjednávat s klienty naše služby podle jejich potřeb a požadavků. Vzdělávání v oblasti finančnictví a pojišťovnictví.

Jaké obchodníky hledáme:

Komunikativní, flexibilní, samostatné, příjemného vzhledu, s chutí pracovat, zkušenosti v obchodu výhodou.

Co nabízíme:

V prvním roce finanční podporu až 120.000,- Kč k Vašim provizím, kvalitní a bezplatné zaškolení, nadprůměrné a neomezené ohodnocení. Navíc pro Vás máme různé benefity – vizitky, příspěvek na osobní automobil či notebook, věrnostní program a další. Práci i návštěvy u klientů si plánujte podle Vašich časových možností. Zázemí budete mít v naší kanceláři. Profesionální kolektiv v příjemném pracovním prostředí. Po zaškolení možnost získání kmenu stávajících klientů. Práci ve stabilní mezinárodní společnosti. Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst.

Podmínky: čistý trestní rejstřík, ukončené středoškolské vzdělání, aktivní řidič (skupina B)

Životopisy zasílejte emailem: marek.ploc@zp.metlife.cz

Místo pracoviště: Chmelova 357/2, Hradec Králové, 500 03

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita