Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní s AJ (vhodné i pro absolventy) (H3969)

referenční číslo: 57B135EA | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• měsíční fyzická inventura pokladny
• účtování pokladny
• agenda týkající se režijních faktur
• konfirmace závazků
• závěrkové práce včetně pořízení interních dokladů
• příprava reportingových podkladů – oveheads report
• ad hoc analýza overheadů a ostatních nákladů
• kontrola zaúčtování režijních faktur na nákladová střediska
• kontrola podkladů pro platební styk – autorizace

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, znalost AJ (min. úroveň B2), uživatelská znalost MS Office; pečlivá, spolehlivá a zodpovědná osobnost

Nabízíme

práce v úspěšné nadnárodní společnosti, možnost osobního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení (v rozmezí 20 - 25tis. Kč) + další benefity, 5 týdnů dovolené

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy