Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik (H3580)

referenční číslo: 2D84A4BA | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za:
• instalaci přístrojů pro pořízení, zpracování a archivaci obrazu (X-ray imaging)
• školení obsluhy pro používání těchto přístrojů
• zajištění záručního a pozáručního servisu u zákazníka (pravidelné prohlídky, závady)
• zajištění technické podpory zákazníkům (telefon, e-mail, vzdálená správa)
• komunikaci se zahraničními výrobci (nutná znalost AJ slovem i písmem)
• zajištění dodávek náhradních dílů, jejích výměnu a fakturaci
• zpracování všech dokumentačních pokladů z oprav a instalací

Požadujeme

SŠ v elektrotechnickém směru podmínkou, platné oprávnění vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6, alespoň 2 roky praxe v elektrotechnickém oboru, dobrá orientace v oblasti HW a SW (instalace PC s OS Windows, konfigurace, údržba), výhodou znalost standardu DICOM a protokolu TCP/IP, komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními výrobci)
• ŘP sk. „B“ aktivní řidič
• ochota cestovat a pracovat po celé České republice
• analytické myšlení při řešení problémů
• schopnost aktivně a efektivně řešit problémy a úkoly
• vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost a odolnost vůči stresu
• schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
• dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

Nabízíme

• práce v zavedené společnosti působící na trhu již řadu let
• zajímavá a různorodá práce v rozvíjejícím se oboru s nejmodernějšími technologiemi
• možnost dalšího osobního rozvoje a vzdělávání (odborné, jazykové…)
• nabízíme odpovídající platové ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledek (cca 25 - 30tis. Kč po zapracování až 35tis. Kč)
• angličtinu budete aktivně využívat při komunikaci se zahraničními výrobci (školení, řešení problémů)
• školení v zahraničí, kterých se zúčastníte a pravidelně tak získáte informace o nových technologiích
• práce v přátelském kolektivu, příjemné a otevřené pracovní prostředí
• pružná pracovní doba
• služební automobil, mobilní telefon, notebook

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika

Profese: technik HW, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení