Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr s angličtinou (50 000 - 60 000 Kč/měs.), Rychnov n./K.

referenční číslo: 5b699211a5ad950b3c47db8e | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Nabízíme Vám příležitost podílet se na tvorbě nových projektů a stát se součástí nadnárodní firmy z oblasti automotive s možností uplatnit jazyk a rozšířit své dosavadní zkušenosti z oboru a znalosti metodiky APQP.

Co Vás čeká:

·        spolupodílení se na tvorbě nových projektů

·        testování a validace technických řešení za účelem optimalizace výkonu linek (produktivita, kvalita a bezpečnost)

·        revize a aktualizace návodek pro montážní linky

·        organizace údržby, provádění preventivní údržby linek

Co Vám nabízíme:

·        zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející francouzské společnosti

·        práci v menším kolektivu

·        možnost uplatnění a rozšíření svých technických znalostí

·        mzdu 50 000 - 60 000 Kč dle zkušeností

·        bonusový systém, odměny, dovolená navíc, stravenky

Co od Vás očekáváme:

·        zkušenosti z automotive na obdobné pozici min 1 rok

·        znalosti montážních procesů a pilířů APQP (Flow chart, FMEA)

·        řidičský průkaz sk. B a ochotu občas cestovat (Polsko, Slovensko, Rakousko)

·        znalost angličtiny na komunikativní úrovni, němčina výhodou

·        znalost nástrojů MS Office, Auto Cad – základy

Pro více informací mě, prosím, kontaktujte na tel 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: procesní inženýr, technolog ve strojírenství, technolog výroby, vývojový inženýr, vývojový technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské