Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový specialista (H4409)

referenční číslo: 5b43089ababecf50710c00fa | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• definice výrobních objednávek – kusovníky, pracovní plány
• kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, popř. jejich obstarání v Německu
• zhotovování konstrukčních výkresů a kusovníků, jejich archivace a tisk pro výrobu
• příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů
• kontakt s vedoucími projektů a odpovědnými osobami v Německu
• cenové kalkulace na základě stávajících kalkulačních procesů
• podpora při zhotovování grafických podkladů pro stavební povolení
• zhotovování a optimalizace LED prosvětlení nápisů a transparentů dle požadavků zákazníků
• vedení zakázek z hlediska koordinace
• koordinace logistiky

Postaráte se i o oblast nákupu:
• kontrola skladových zásob a jejich udržování v optimální výši
• komunikace s oddělením TPV a zajištění materiálu pro výrobu na základě jejich požadavku
• jednání s dodavateli
• rozvoj nákupního oddělení

Procesy kalkulací:
• tvorby technologických postupů standardizovaných produktů
• sledování časových norem ve výrobě
• kalkulace produktů
• správa cen nakupovaných materiálů a kooperovaných dílů

Požadujeme

SŠ technického směru, znalost 2D a 3D programu, ochota absolvovat další vzdělávání, znalost NJ popř. AJ pro komunikaci s Německem, zkušenosti z výrobní firmy v oblasti zpracování kovů, plastů; pozitivní myšlení, zodpovědný přístup

Nabízíme

• práce v zavedené společnosti
• účast na zajímavých a různorodých projektech
• finanční ohodnocení dohodou (cca 40 - 45tis. Kč)
• nástup možný dohodou

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, konstruktér, nákupčí, project manager, projektant, technik, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita