Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik automotive (trutnov)

referenční číslo: 04 | aktuálnost: 01.07.2018

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Do Trutnovského závodu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici technologa pro SMT linky. Jste vzděláním elektrotechnik, máte alespoň mírně pokročilou angličtinu a zkušenosti s výrobním závodem / i mimo automotive? Získejte know-how zavedené, stabilní výrobní automotive společnosti a buďte našim nenahraditelným specialistou.

Náplň práce

  • Nastavení strojů a uvolnění výrobních produktů
  • Údržba strojního vybavení, případné opravy
  • Práce s technickou dokumentací
  • Podpora při výrobě vzorků
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby, kvalitou a projektovým specialistou
  • Podílení se na vývoji a výrobě SMT technologie
  • Analýza výpadků v sériové výrobě

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Volanovská 518, Trutnov, 541 01

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrotechnik, technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy