Typ nabídky

Minimální mzda

Aukce nemovitostí – aukční specialista - výdělek 40.000,- Kč +++

referenční číslo: 441E488A | aktuálnost: 04.06.2017

AUDRA s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti ELEKTRONICKÝCH AUKCÍ a DRAŽEB NEMOVITOSTÍ i movitého majetku po CELÉ ČR. Jsme poskytovatelé unikátního Elektronického Systému a vlastníci a tvůrci i unikátního Know-How zejména v oblasti Prodeje Nemovitostí. Díky nad očekávání úspěšnému zavedení systému na český trh naše společnost hledá nové dynamické a perspektivní Kolegy do Našeho Týmu.

Náplň práce

Požadujeme

- Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenosti s přímou nabídkou služeb klientům, například pojišťovnictví, finanční poradenství, produkty a služby, reality a podobně. Tyto získané zkušenosti výborně zúročí do svého dalšího profesního a finančního růstu u naší společnosti
- Minimálně SŠ vzdělání
- Samostatnost
- Schopnost se učit novým věcem
- Reprezentativní a korektní vystupování
- Spolupráce na ŽL

- Zasílejte Vaše ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIÍ + krátkou charakteristiku Vašeho ZÁJMU nebo MOTIVACE se ucházet o danou pozici.

Nabízíme

- Prestižní práce v zajímavém oboru
- Úspěšná kariéra pro schopné lidi
- Flexibilní pracovní doba
- Vzdělávací program zaměřený na růst kvalifikace a odbornosti
- Zázemí stabilní společnosti a firemní podpora

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita