Typ nabídky

Minimální mzda

Trainee pozice pro výrobní společnost (P4443)

referenční číslo: 5b87abbca5ad952c9336de37 | aktuálnost: 30.04.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Práce pro zahraniční výrobní společnost, seznámení s firmou - absolventské kolečko, poté bude nabídnuta odpovídající pozice podle zaměření uchazeče

Požadujeme

VŠ v oborech logistika a doprava, analytická chemie, strojírenství a stavebnictví (se zaměřením na materiálové inženýrství), komunikativní znalost angličtiny, ochota pracovat ve výrobní společnosti se zaměřením na výrobu stavebních materiálů, analytické myšlení, týmovost, uživatelská znalost PC, ŘP B; pozice jsou určeny absolventům nebo VŠ s kratší praxí (do 1 roku)

Nabízíme

Práce ve velmi stabilní společnosti, která je jedním z TOP zaměstnavatelů na Rychnovsku, velká škála firemních benefitů, zajímavé a motivující finance, možnost osobního a kariérového růstu, řada školení a vzdělávacích programů.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: chemický inženýr, chemický/materiální inženýr, inženýr logistiky, logistik, strojní inženýr, technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy Trainee programy