Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník/ dělnice v automotive, Trutnov, 24 000 Kč/měs.

referenční číslo: 5b7d2f6ea5ad95683f1c8d88 | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci v Trutnově? Jste manuálně zruční? Nevadí Vám práce v automotive průmyslu v nepřetržitém provozu (12 hod směny, ranní/ noční)?

Možnost zasílání týdenních záloh.

Dejte nám o sobě vědět! Vhodné pro muže, ženy a uchazeče bez zkušeností zaškolíme.

Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

·        montážní a manipulační práce na lince

·        obsluha strojů a zařízení

·        kompletace dílů

·        kontrola kvality

Co Vám nabízíme:

·        moderní pracovní prostředí

·        zaměstnání na hlavní pracovní poměr

·        základní hrubou mzdu 15 939 Kč + k tomu:

·        nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)

·        bonus za týmovou práci až 3000 Kč/měs.

·        bonus za zapracování až 1200 Kč

·        bonus za nepřetržitý provoz 500 Kč/měs.

·        5 týdnů dovolené

·        příspěvek na stravování (40 Kč/den)

Co od Vás očekáváme:

·        manuální zručnost

·        fyzická zdatnost

·        pracovitost a spolehlivost

·        ochota pracovat v týmu

·        ochota pracovat ve směnném provozu

·        praxe ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Budeme se těšit na Vaše reakce na tel 778 76 46 68 nebo na emailu martina.tuckova@randstad.cz

Mzda: 21 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor, operátor CNC strojů, pomocný dělník, seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy