Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC – projektant (H3839)

referenční číslo: 7D8E4B92 | aktuálnost: 14.12.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Samostatná tvorba aplikačních programů pro PLC jednoúčelových manipulačních strojů (manipulátory, sklady, dopravníky, kombinované dopravní systémy atd.) včetně programů pro HMI (operátorské panely a vizualizace), spolupráce při návrhu zařízení, kreslení elektrotechnické dokumentace, tvorba návodů pro ovládání strojů. Oživování zařízení ve výrobě a v místě instalace, servis již instalovaných zařízení.

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ elektrotechnické, komunikativní AJ, vyhláška 50/78 sb. §6, schopnost analytického myšlení, znalost HW a programování PLC a HMI zejména Siemens (Step7, WinCC atd.), zkušenosti s programováním řídicích systémů jiných výrobců vítány (AB, Omron, …). Uživatelsky Windows, MS Office. Vítány zkušenosti s E-Plan, ochota cestovat (zahraniční cesty většinou v rámci EU), ŘP sk. „B“

Nabízíme

práce na zajímavých projektech v zavedené společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností dohodou(fixní plat + pohyblivá složka), zaměstnanecké benefity, možnost osobního růstu, nejednotvárná pracovní činnost

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: vývojový technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita