Typ nabídky

Minimální mzda

Technický konzultant (H3957)

referenční číslo: 6A2219E7 | aktuálnost: 21.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• technická podpora obchodního oddělení ČR + SR pro architekty, projektanty, montážní firmy a investory
• tvorba technických materiálů, technická podpora marketingu
• organizace a provádění technických seminářů pro montážní firmy a projektanty

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru (stavební výhodou); praxe v technické podpoře a prodeji + praxe v projektování či realizaci je výhodou; aktivní znalost AJ podmínkou (denní komunikace se zahraničím, zaškolení v cizině)

Znalosti:
• čtení stavebních výkresů
• znalost práce s Autocadem
• znalost práce s MS Office (Excel)
• orientace ve stavební fyzice, statice a požární bezpečnosti výhodou

Schopnosti a dovednosti:
• komunikační dovednosti
• spolehlivost, samostatnost
• ŘP sk. „B“ aktivní řidič – služební cesty

Nabízíme

• práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti
• odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
• finanční ohodnocení dle praxe a znaostí cca 25 - 30tis. Kč
• služební telefon, notebook
• 5 týdnů dovolené
• další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení