Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 629)

Operátor tryskací kabiny

(Matějkova 2033, Pelhřimov)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha pro rychlé občerstvení

(nám. Svobody 81, Pacov, 39501)

Kontakt pouze telefonicky denně 8:00 - 19:00 na číslo 728064000 Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Radiologický asistent

(třída Legií 1149, Pelhřimov, 39301)

Flexibilita, znalost RJ výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Operátor ve výrobě

(K Silu 2497, Pelhřimov, 39301)

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Montážní dělníci ostatních výrobků

(Central Trade Park D1 1571, Humpolec, 39601)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

(CTPark Humpolec 1575, Humpolec, 39601)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Traktorista, opravář

(212, Košetice, 39422)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Číšník/ servírka

(327, Počátky, 39464)

Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi, vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků. Nutný e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

První kontakt se zaměstnavatelem nejlépe osobně. Výhody: závodní stravování. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Více informací na e-mailu veronika.valkova@vanprodukt.cz nebo na telefonním čísle 775 585 237. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Učitel,- ka hry na klavír

(Branka 1, Žirovnice, 39468)

Výuka hry na klavír, korepetice. Požadujeme: vzdělání konzervatoř, akademie múzických umění. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Výrobní dělník

(Nádražní 697, Pacov, 39501)

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: příspěvek na penzijní/ životní připojištění, příspěvek na dopravu, ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce. Fyzicky náročná práce, svým charakterem vhodná pro muže! Směnný provoz: Jednosměnný…

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

(Havlíčkova 157, Horní Cerekev, 39403)

Náplň práce: zpracování potravin v potravinářské výrobě a obsluha strojů. Požadujeme: trestní bezúhonnost Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný pracovník pro montáž

(20, Humpolec, 39601)

Telefonický kontakt možný v době od 7:00 do 16:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Manipulační dělník ve výrobě

(25, Červená Řečice, 39446)

Obsluha sušícího válce - výroba modifikovaných škrobů. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Pomocný pracovník v zemědělství - smíšená výroba

(4, Proseč pod Křemešníkem, 39301)

Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, s možností prodloužení. Nutný telefonický kontakt předem v pracovní dny 7:00 - 17:00 hod.! Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Nabízíme: dotované obědy, flexibilní pracovní doba, možnost pronájmu bytu. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Elektrikář - elektronik

(K Silu 2489, Pelhřimov, 39301)

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Provozní zámečník - údržbář

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů