Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 646)

podnikové stravování, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, dovolená navíc, kontakt e-mailem nebo telefonicky!! Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Dělník ve výrobě

(Matějkova 1992, Pelhřimov, 39301)

Nutný telefonický kontakt předem Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, příplatek na dojíždění, náborový příspěvek. Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Lékař

(Slovanského bratrství 710, Pelhřimov, 39301)

Nabízíme příspěvek na stravování, benefity z FKSP Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Výrobní dělník/ Operátor montáže

(Lnářská 1825, Humpolec, 39601)

Náplň práce: Jednoduchý či složitější druh montáže dle typu výrobku. Sledování kvality vyrobených kusů. Požadujeme: SŠ (technický nebo příbuzný obor velkou výhodou) nebo pracovní zkušenosti na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace. Samostatnost, preciznost. Základní znalost češtiny nebo…

Pracovníci v přímé obslužné péči

(Havlíčkova 206, Počátky, 39464)

5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění 12ti hodinové služby, krátký a dlouhý týden, kurs výhodou. Směnný provoz: Turnusové služby

Chovatel a ošetřovatel skotu

(134, Božejov, 39461)

Kontakt možný osobně po telefonické dohodě. Nabízíme závodní stravování Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 480 - 22 200 Kč / měsíc

Náplň práce: montážní práce ve výstavbě energetických zařízení Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav Nevolat! Kontakt pouze emailem Směnný provoz: Turnusové služby

Obsluha CNC strojů

(Žižkova 771, Žirovnice)

Požadavky: zodpovědnost a důslednost; práce v třísměnném provozu Náplň práce: provádět výrobní operaci podle Výrobního a kontrolního postupu; kontrolovat předepsané rozměry; práce na strojích CNC v třísměnném provozu Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní firmě; práci pro muže i ženy; nevyučené…

Požadujeme: fyzickou zdatnost. Práce je fyzicky náročná, zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

řidič

(Matějkova 2178, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: ŘP sk. C+E Kontakt na uvedném telefonním čísle v pracovní dny 8:00 - 16:00 Směnný provoz: Pružná pracovní doba

(Lužická 600, Humpolec, 39601)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Ošetřovatel,- ka telat, úklid

(Pošenská 703, Pacov, 39501)

Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Telefonní kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha v rychlém občerstvení

(nám. Svobody 81, Pacov, 39501)

Stravování zdarma Směnný provoz: Dvousměnný provoz

(251, Jiřice, 39601)

Práce na vstřikovacích lisech, montáž plastových výrobků. Požadujeme: manuální zručnost, fyzicky náročná práce ve stoje. Nutný e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místem výkonu práce je velkokapacitní kravín Věžná. Předem nutný telefonický nebo e-mailový kontakt! Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů