Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr – fanda IT

referenční číslo: 20401 | aktuálnost: 07.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti na pozici procesního inženýra a baví Vás hledání nových a efektivních řešení? Zajímáte se o IT a rádi byste v této oblasti sbírali další zkušenosti? Angličtina Vám není cizí a chcete znalost jazyka dále rozvíjeli? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Firma specializující se v oblasti kabelových systémů hledá kolegu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR – FANDA IT (35 – 48.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování technologické stránky projektů
  • Implementace optimalizačních procesů ve výrobě
  • Hledání inovativních IT řešení
  • Návrh a zavádění nových produktů
  • Organizace a systematizace technické dokumentace

Požadujeme

  • Alespoň SŠ technického směru
  • 3 roky praxe na pozici procesního inženýra
  • Středně pokročilou úroveň angličtiny
  • Zájem o oblast IT
  • Zkušenosti s prací v SAP sytému

Nabízíme

  • Finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího růstu a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na připojištění
  • Místo výkonu práce: Žďársko

Mzda: 35 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství