Typ nabídky

Minimální mzda

účetní (28 - 32.000 Kč)

referenční číslo: 20406 | aktuálnost: 02.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z pozice účetní? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí?

Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Česká obchodně-výrobní skupina hledá posilu na pozici:

ÚČETNÍ (28 - 32.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za kompletní účetnictví svěřené společnosti holdingu
  • účtování DPH a pomoc při zpracování DPPO
  • zpracování faktur vydaných a přijatých
  • samostatné účtování, práce s IS
  • komunikace daňovými poradci a auditory
  • reporting hlavní účetní za holding

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor: ekonomika/účetnictví
  • zkušenosti z pozice účetní/hlavní účetní/samostatná účetní
  • schopnost zpracovávat komplexní účetnictví
  • flexibilitu, zodpovědnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • dotované stravování, firemní akce
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (Třebíčsko)

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika