Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér – plasty

referenční číslo: 20355 | aktuálnost: 07.03.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíte pracovat ve 3D programech a orientujete se v technologiích zpracování plastů?
Ovládáte anglický nebo německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni?
Rád byste pracoval ve stabilní mezinárodní společnosti?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici:

KONSTRUKTÉR – PLASTY

Náplň práce

  • Tvorba výrobní dokumentace – 3D modely
  • Konstrukce nových forem pro vstřikování
  • Tvorba simulací procesu vstřikování
  • Podpora spolupracujících oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském odvětví
  • Znalost CAD systémů
  • Zkušenosti z konstrukce vstřikovacích forem
  • Anglický nebo německý jazyk

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávání a odborné školení
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Žďársko - východ

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství