Typ nabídky

Minimální mzda

Quality engineer

referenční číslo: 20255 | aktuálnost: 15.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň středoškolské vzdělání a chtěli byste se dále rozvíjet v oblasti kvality? Máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte prostor pro další profesní rozvoj? Pokud se navíc domluvíte anglicky, tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

QUALITY ENGINEER (od 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad kvalitou napříč celou výrobou
  • Návrh a implementace nápravných opatření
  • Vedení týmu inspektorů kvality a delegace úkolů
  • Řešení dodavatelských i zákaznických reklamací
  • Podílení se na interních a externích auditech

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • PraxI na obdobné pozici – výhodou
  • Znalost základních nástrojů managementu kvality
  • Zodpovědný a týmový přístup k práci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost jazykového rozvoje
  • Firemní akce
  • Příspěvky na připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství