Typ nabídky

Minimální mzda

Junior produktový manažer

referenční číslo: 19406 | aktuálnost: 26.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technický „typ“? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem a chcete se dále vzdělávat? Máte rádi nové výzvy? Hledáme produktového manažera - neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • technická podpora zákazníků
  • příprava marketingových a technických podkladů
  • komunikace s dodavateli
  • vyhledávání nových produktů vhodných k zařazení do sortimentu
  • technická a organizační práce při dodávkách systémů dle pokynů projektantů

Požadujeme

  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyk (častá komunikace)
  • SŠ strojní
  • znalost systémů AutoCAD a grafických programů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • přátelské prostředí nadnárodní společnosti
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace
  • jazyková školení v ČR i v zahraničí
  • finanční ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy
  • lokalita: Žďár nad Sázavou

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství