Typ nabídky

Minimální mzda

Technický inženýr s AJ

referenční číslo: 18658 | aktuálnost: 20.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste kovaný strojař? Umíte řešit problémy ve výrobě a rád zlepšujete a zefektivňujete zavedené postupy? Troufáte si na každodenní komunikaci v angličtině? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

TECHNICKÝ INŽENÝR S AJ (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • řešení problémů a vad v rámci kovovýroby
  • zavádění nových projektů a převod do sériové výroby
  • úzká kooperace a komunikace s oddělením nástrojárny v ČR i v zahraničí
  • spolupráce na projektech zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě
  • zpracovávání administrativy a pravidelné reportování nadřízenému

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost ze strojírenství (oblast kovů)
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • dobré komunikační dovednosti, technický background

Nabízíme

  • vysokou možnost seberealizace
  • možný kariérní posun a vývoj
  • možnost cestování do zahraničí
  • příspěvek na dojíždění do firmy
  • školení a další profesní rozvoj
  • zajímavé finanční odměny
  • místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství