Typ nabídky

Minimální mzda

Supervisor výroby

referenční číslo: 18156 | aktuálnost: 23.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s vedením provozu výroby? Pohybujete se ve strojírenství a jste vyloženě technický typ? Pokud ano, tak určitě zkuste účast ve výběrovém řízení na pozici SUPERVISOR VÝROBY!

Stabilní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

SUPERVISOR VÝROBY (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění provozu daného úseku výroby
  • Vedení a koordinace výrobního týmu
  • Personální agenda a plánování směn
  • Účasti a jednání na výrobních poradách
  • Spolupráce a komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technický obor)
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti ze strojírenské výroby
  • Technické myšlení a zručnost
  • Asertivitu, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Jistotu a stabilitu zaměstnání
  • Minimálně 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné telefonické služby
  • Příspěvek na rekrační aktivity
  • Firemní akce (i pro rodinné příslušníky)
  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba