Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář ve směnném provozu

referenční číslo: 17061 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s údržbou strojních a elektrických zařízení? Chcete pracovat v kolektivu plném energických lidí a vlastníte Vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Stabilní mezinárodní společnost na Vysočině hledá do svých řad posilu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ VE SMĚNNÉM PROVOZU (27 - 32.000 Kč)

Náplň práce

  • Servis a opravy elektro i strojních zařízení
  • Práce ve směnném provoze
  • Zjišťování neelektrických i elektrických hodnot
  • Zodpovědnost za správnost dokumentace
  • Pravidelné prohlídky podle harmonogramu

Požadujeme

  • SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti se servisem strojních zařízení výhodou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Týmového ducha

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: východní část Vysočiny

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl