Typ nabídky

Minimální mzda

Sales engineer - automotive

referenční číslo: 20572 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste obchodník tělem i duší? Máte výborné komunikační schopnosti? Chcete se realizovat na obchodní pozici ve stabilní automotive společnosti? Domluvíte se anglicky a máte technický background? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Společnost působící v automotive průmyslu hledá novou krev na pozici:

SALES ENGINEER - AUTOMOTIVE (max. 60 000 Kč)

Náplň práce

  • práce s výkresovou dokumentací
  • zpracování technických zakázek pro obchodní tým
  • tvorba kalkulací a finančních nabídek
  • komunikace napříč společností (nákup, výroba, aj.)
  • služební cesty (Německo)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • praxi v salesu alespoň 3 roky, orientace na prodej technického produktu
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, aj.)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • dynamickou práci ve stabilní automotive společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • firemní stravování
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup