Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista marketingu s AJ

referenční číslo: 19258 | aktuálnost: 17.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní osoba s kreativním myšlením? Máte praxi v marketingu a chcete v něm stále rozvíjet a zdokonalovat svoje znalosti? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Společnost zabývající se kogeneračními jednotkami hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

SPECIALISTA MARKETINGU S AJ (30000 - 45000 Kč)

Náplň práce

  • kooperaci při tvorbě marketingové komunikace
  • úzká spolupráce s obchodním a servisním oddělením
  • aktualizace webových stránek
  • kooperace na marketingových kampaních
  • účast na zahraničních veletrzích (země EU)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v marketingu min. 3 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost německého jazyka - velkou výhodou
  • ochotu občas cestovat

Nabízíme

  • moderní kanceláře s nadstandardním vybavením
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • využití jazykových kurzů
  • místo výkonu práce: Třebíčsko

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Marketing, reklama, public relations