Typ nabídky

Minimální mzda

Product specialist - i junioři!

referenční číslo: 19150 | aktuálnost: 19.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se pohybovat v oblasti marketingu a k tomu máte i technické myšlení? Jste komunikativní a baví vás týmová práce? Hovoříte navíc anglicky? Skvělé! Chyťte tuto zajímavou pracovní příležitost za pačesy a staňte se nováčkem v týmu na pozici PRODUCT SPECIALIST!

Úspěšná a zavedená strojírenská společnost právě obsazuje pozici PRODUCT SPECIALIST (28-38.000 Kč). Šanci mají i čerství absolventi!

Náplň práce

  • Podílení se na implementaci nových výrobků
  • Kompletní starost o propagaci a zavádění na trh
  • Aktivní interní spolupráce, účast na poradách
  • Proaktivní komunikace se zákazníky a partnery
  • Sledování inovací a trendů včetně analýzy trhu
  • Občasné služební cesty (i zahraniční)

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (absolventi min. VŠ vzdělání)
  • Základní technické znalosti a zájem o obor
  • Schopnost domluvit se v anglickém jazyce
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Týmového ducha a proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B - ochotu cestovat

Nabízíme

  • Zajimavou práci se zajimavými výrobky
  • Rozjíždění nových projektů
  • Vlastní organizaci pracovní náplně
  • Kariérní růst a další odborné vzdělávání
  • Možnost účastnit se zahraničních cest
  • Minimálně 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování a občerstevní
  • Místo výkonu práce: Severní část okr. Jihlava

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika