Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor robotického obrábění

referenční číslo: 7971 | aktuálnost: 06.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a zajímáte se o oblast obrábění, broušení a leštění? Hledáte novou příležitost, kde byste využili své zkušenosti a schopnosti a za svou prací viděli výsledky? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak hledáme práve Vás!

Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR ROBOTICKÉHO OBRÁBĚNÍ (28 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zhotovení programu či případných změn
  • Odstraňování odchylek
  • Testování programu na reálném robotovi
  • Zefektivňování výroby u zákazníka
  • Upravování programů robota ve výrobě

Požadujeme

  • Technické vzdělání (elektro výhodou)
  • Anglický nebo německý jazyk na středně porkočilé úrovni
  • Zkušenosti s programováním (alespoň praxe ze školy)
  • Technické myšlení, zaměření na obrábění, broušení apod.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Rozmanitou práci u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Práci na projektech v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: okres Jihlava

Mzda: 28 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl