Typ nabídky

Minimální mzda

Process engineer

referenční číslo: 13936 | aktuálnost: 14.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technik a máte zkušenosti se zaváděním procesů a optimalizací výroby? Nebráníte se v práci možnosti využití angličtiny? Chcete se i nadále rozvíjet v oboru a získávat nové zkušenosti v rámci nadnárodní společnosti na pozici PROCESS ENGINEER? Pak nám zašlete Váš životopis!

Perspektivní výrobní společnost s nadnárodní působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

PROCESS ENGINEER (40-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • optimalizace výrobních procesů
  • návrh postupů ve výrobě
  • podílení se na nových projektech
  • spolupráce napříč společností
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce v CADu
  • znalost analýzy výrobních procesů

Nabízíme

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, příspěvky na dojíždění
  • dny dovolení navíc, úvodní zaškolení
  • další odborné vzdělávání, kurzy jazyka
  • závodní stravování, akce pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství