Typ nabídky

Minimální mzda

Technik servisu s NJ

referenční číslo: 15281 | aktuálnost: 18.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací servisního technika? Jste zvyklý na servisní výjezdy? Domluvíte se německy? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Rozvíjející se firma hledá novou posilu do týmu na pozici: TECHNIKA SERVISU S NJ (40 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

* Pravidelné výjezdy do zahraničí v rámci EU * Uvádění nových strojů do provozu * Preventivní údržby strojů * Opravy poloautomatických strojů * Poradenství zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, obor elektro
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s opravami a servisem strojů 2 roky
  • Flexibilitu a komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Různorodou práci
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • 13. plat a prémie
  • Místo výkonu práce: Západní a Jižní Čechy

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl