Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista technikcé podpory

referenční číslo: 15282 | aktuálnost: 18.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání technického směru? Baví Vás oprava strojů a cestování? Láká Vás různorodá práce v rozvíjející se společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Stabilní společnost hledá šikovné kandidáty na pozici SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY (38 - 40.000,- Kč)

Náplň práce

* Generální údržby strojů * Oživování strojů a uvádění do provozu * Denní komunikace v německém jazyce * Opravy a servis strojů * Časté zahraniční pracovní cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Ochotu při práci cestovat
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na pozici v servisu min. 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v rozvíjející se společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Služební vůz
  • 13. plat a prémie
  • Místo výkonu práce: Západní a Jižní Čechy

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl