Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník– průmyslová vrata

referenční číslo: 15167 | aktuálnost: 07.11.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci, která Vám umožní být pánem svého času? Jste technicky zdatný obchodník? Pak hledáme právě Vás! Stále se rozvíjející společnost působící v oboru automatizovaných dveří a průmyslových vrat hledá kolegu do svého týmu na pozici OBCHODNÍK– PRŮMYSLOVÁ VRATA (30-50.000 Kč)

Náplň práce

* aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * získávání a vyhodnocování informací o požadavcích potenciálních i stávajících zákazníků * poskytování odborného poradenství zákazníkům * spolupráce se zakázkovým oddělením, tvorba nabídek * reportování nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • zkušenosti na obchodní pozici
  • technickou zdatnost a orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka

Nabízíme

  • zázemí stále rostoucí společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • výkon práce formou home office
  • mobilní telefon a automobil k osobním účelům
  • nadstandartní počet dnů dovolené
  • místo výkonu práce: Plzeňský a Karlovarský kraj

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup