Typ nabídky

Minimální mzda

RANNÍ směna ve výrobě textilních žaluzií

referenční číslo: 8703 | aktuálnost: 02.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro společnost zabývající se výrobou kvalitní textilní stínící techniky, hledáme nové zaměstnance/kyně na rozšíření kapacity výroby. Práce probíhá pouze na ranní směny, ve velmi příjemném prostředí. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy. Přijímáme kandidáty s praxí i bez - na pozici budete důkladně zaučeni. Pracoviště se nachází v Kraslicích. Nástup je možný ihned.

Požadujeme

- pečlivost, zručnost, spolehlivost
- věk minimálně 18 let

Nabízíme

- mzdu až 16.000 Kč/měsíc
- stravenky v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou směnu, a to od 1. dne
- pravidelný výplatní termín
- práce v novém, čistém provozu, navíc bezbariérovém
- příjemný kolektiv
- stabilní práci i pro uchazeče bez praxe a vzdělání

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty