Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor údržby

referenční číslo: 58cf90cca5ad952063093446 | aktuálnost: 20.03.2017

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Chodov u Karlových Varů
NÁSTUP: ihned

Náplň práce

- Zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění technologického postupu zámečnické práce
- Ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů
- Sestavování částí strojů a strojních zařízení
- Zaškrabávání, zabrušování, vyvažování, slícování, spojování šrouby, nýty, pájení a svařování částí strojů.
- Sestavování programově řízených strojů, linek a zařízení, včetně prototypů
- Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
- Ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek
- Provádění oprav a generálních oprav strojů a zařízení včetně spolupráce na servisních zásazích externích společností (elektro, atd.).
- Výměny a seřizování částí strojů, zařízení a přípravků.
- Manipulace s odpady a chemickými látkami.

Požadujeme

- SOU/SŠ technického vzdělání
- základní práce s PC (MS Office)