Typ nabídky

Minimální mzda

Kvality specialista - ing.

referenční číslo: 68B198B4 | aktuálnost: 30.11.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Zodpovědnost za vztah se zákazníkem, dodržení jeho specifických požadavků, a dalších předpisů pro automobilový průmysl
- Monitoruje správné užívání nástrojů kvality MSA SPC
- Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality, dle potřeby zavedení nápravných a preventivních opatření
- Vystavuje PPAP dokumentaci pro zákazníka
- Řešení reklamací souvisejících s neshodnou výrobou, nebo dodávanými díly, koordinuje analýzu a odstranění příčin problémů
- Tvorba a aktualizace řízené dokumentace včetně plánů kontrol, PFMEA, technologických schémat, pracovních pokynů, reakčních plánů atd.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Znalost systému řízení jakosti a základních nástrojů řízení kvality (PPAP,FMEA, SPC, MSA)
- Aktivní znalost anglického jazyka – schopnost domluvit se
- Aktivní znalost MS Office
- Zodpovědnost, flexibilita, analytické schopnosti

Nabízíme

- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení
- Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti
- Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
- Mladý dynamický kolektiv

Místo pracoviště: Cheb

Region: Karlovarský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita