Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lékař/lékařka - Nefrolog

referenční číslo: 6550E970 | aktuálnost: 17.11.2017

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Náplň práce

Na naše dialyzační středisko do Kadaně, Loun a Mostu hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Jedná se o směnný provoz.

Nabízíme

- ihned po nástupu možnost přípravy na atestaci,
- další vzdělávání a rozvoj,
- možnost aktivní účasti na odborných akcích v ČR i zahraničí,
- finanční odměny za aktivní účast na odborných akcích a propagaci oboru,
- příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, kulturu, školku či dovolenou,
- nadstandardní finanční ohodnocení,
- práci v přátelském kolektivu,
- moderní a příjemné pracovní prostředí,
- šest týdnů dovolené,
- stravenky,
- příspěvky na nadstandardní péči a lékařské zákroky,
- možnost práce na zkrácený úvazek.

Požadujeme

- odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle § 4 zákona č. 95/2004 Sb.,
- ukončený základní interní kmen, atestace z nefrologie nebo interního lékařství výhodou,
- komunikativnost, lidský přístup a aktivní prezentace firmy,
- chuť zapojit se do týmů a stát se součástí moderní a prosperující mezinárodní společnosti.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Evropská 423/178, Praha 6, 16000

Region: Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: internista, lékař, nefrolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená více než 5 týdnů, Kafetérie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování