Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor plánování výroby - zahraničí

referenční číslo: 14343 | aktuálnost: 06.09.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobé uplatnění v zahraničí? Máte zkušenosti s plánováním výroby z automotive a se Supply Chain? Znáte perfektně angličtinu i češtinu?

Náplň práce

* Koordinace plánování výroby * Komunikace a předávání informací od matky směrem k dceřince * Tvorba návrhů týdenního plánování dle požadavků zákazníků * Časové harmonogramy * Vyrovnání a optimalizace zásob * Snížení inventarizace * Týdenní aktualizace * Zjišťování příčin odchylek * Tvorba a vedení plánu nápravných opatření * Zodpovědnost za plnění cílů * Reporting a KPI

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru - výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace, překlady)
  • Český jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace, překlady)
  • Zkušenosti ze Supply Chain z výrobní společnosti - ideálně automotive
  • MS Office (Excel - výborná znalost)
  • SAP - výhodou
  • Ochotu dlouhodobě se relokovat do zahraničí
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Zajímavou, nezávislou, zodpovědnou a dlouhodobou zahraniční zkušenost
  • Tým skvělých lidí zaměřených na společný cíl
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Bezplatné příspěvky na kulturní a zdravotní potřeby
  • Pracoviště: relokace do země Beneluxu

Mzda: 100 000 - 140 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika