Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník, řidič VZV - až 23.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 5345 | aktuálnost: 22.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou spotřební elektroniky (set-top-boxy) hledáme vhodné pracovníky na jednoduchou manuální práci v chebské průmyslové zóně Panattoni Park. Nabízíme skvělou příležitost pro všechny bez ohledu na věk i zkušenosti. Práce bude probíhat ve 2-směnném provozu. Nástup je možný ihned.
Náplň práce:
- práce s VZV
- scanování skladové administrativy
- výměna vadných dílů
- výpomoc hlavnímu mistrovi
- jednoduché servisní operace
- kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Požadujeme

- platné oprávnění na VZV
- základní manuální zručnost, uživatelskou znalost PC
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- věk min. 18 let, čistý trestní rejstřík
- ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní: 6:00–14:00, odpolední: 14:00–22:00, noční: 22:00-6:00)

Nabízíme

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení – až 23.000 Kč/měsíc
- příplatky dle Zákoníku práce
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- kariérní růst

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty