Typ nabídky

Minimální mzda

Nenáročné čištění plastových dílů - až 24000,-Kč/měs.

referenční číslo: 8353 | aktuálnost: 16.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme pracovité a zručné lidi na pozici Lisař/ka. Jedná se jednoduchou práci na hlavní pracovní poměr, s velmi zajímavým finančním ohodnocením i příplatky. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy. Pozice je vhodná spíše pro muže, ale i vitálnější ženy zvládnou tuto práci levou zadní. Místo výkonu práce: Chodová Planá. Nástup je možný ihned!
Náplň práce:
- jednoduchá práce s lisem
- čištění plastových dílů
- kompletace a balení

Požadujeme

- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- vysoké finanční ohodnocení až 24.000 Kč/měsíc příplatky dle zákoníku práce
- firemní stravování
- 5 týdny dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- kariérní růst
- pravidelný výplatní termín

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty