Typ nabídky

Minimální mzda

Různé pozice ve výrobě pro ženy i muže - až 22.500 Kč/měsíc

referenční číslo: 7927 | aktuálnost: 02.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního růstu a osobního rozvoje? Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, která je předním zaměstnavatelem v Karlovarském kraji? Nabízíme pracovní příležitosti pro každého - ať už jste muž či žena, zkušený pracovník, nebo absolvent, nebo Vám prostě jen chybí praxe - nevadí, pro všechny máme vhodnou pozici. Pracoviště se nachází v Nejdku u Karlových Varů a je výborně dostupné. Nástup je možný ihned!
Aktuálně obsazujeme pracovní pozice "Montážní dělník", "Skladový manipulant" a "Obsluha vstřikovacích strojů"
Náplň pracovní pozice "Montážní dělník":
- montáž zamykacích systémů do aut (sedačkové zámky, kapotové zámky, zámky bočních dveří a další)dle montážního postupu
Náplň pracovní pozice "Obsluha vstřikovacích strojů"
- Ruční výroba, montáž a úprava obstřikovaných dílů na vstřikovacích strojích
Náplň práce "Skladový manipulant":
- Manipulace s polotovary, díly a výrobku ručně nebo pomocí manipulační techniky
- Odvoz včas hotové a zkontrolované výroby na expediční místo ve skladě
- Práce s ručním skenerem a práce na PC

Požadujeme

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pečlivost a zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- věk minimálně 18 let, čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- mzdu až 22.500 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení)
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené pro každého
- možnost využívat dotovanou dopravu ze Sokolova, Nového Sedla a Chodova
- dopravu ZDARMA z Chomutova, Jirkova a Klášterce nad Ohří
- pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů, Nové Role a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy
- dotované závodní stravování

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy